Mājas > Produkti > Filtri > Power Line filtru moduļi > B84312C60B101
Pieprasīt citātu
Latviešu
B84312C60B101
  • Daļas numurs
    B84312C60B101
  • Apraksts
    LINE FILTER 100VDC/VAC PNL MT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā DC
    100V
  • Spriegums - nominālā AC
    100V
  • Izbeigšanās stils
    Quick Connect
  • Sērija
    B84312
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 40°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktivitāte
  • Frekvence - ekspluatācija
    DC ~ 300kHz
  • Filtra veids
    Single Phase
  • Pašreizējais
    100mA