Mājas > Produkti > Filtri > Power Line filtru moduļi > B84144B0600S121
Pieprasīt citātu
Latviešu
B84144B0600S121
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B84144B0600S121
  • Apraksts
    LINE FILTER 600A CHASSIS MOUNT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā DC
  • Spriegums - nominālā AC (fāze līdz fāzei)
    305V
  • Spriegums - nominālā AC (fāze pret zemi / neitrāla)
    530V
  • Spriegums - nominālā AC
  • Izbeigšanās stils
    Terminal Post
  • Sērija
    B84144
  • Citi vārdi
    B84144B 600S121
    B84144B600S121
    B84144B600S121-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 100°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktivitāte
  • Frekvence - ekspluatācija
    50 ~ 60Hz
  • Filtra veids
    Three Phase (Wye)
  • Pašreizējais
    600A