Mājas > Produkti > Filtri > Power Line filtru moduļi > B84143B150R112
Pieprasīt citātu
Latviešu
B84143B150R112
  • Daļas numurs
    B84143B150R112
  • Apraksts
    LINE FILTER 520/300VAC 150A CHAS
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā DC
  • Spriegums - nominālā AC
    520V, 300V
  • Izbeigšanās stils
    Terminal Block, Wire Leads
  • Sērija
    B84143B
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 100°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktivitāte
  • Frekvence - ekspluatācija
    50/60Hz
  • Filtra veids
    Three Phase (Delta)
  • Pašreizējais
    150A