Mājas > Produkti > Filtri > Power Line filtru moduļi > B84142J0400S081
Pieprasīt citātu
Latviešu
1703810B84142J0400S081 attēlsEPCOS
B84142J0400S081
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B84142J0400S081
  • Apraksts
    LINE FLTR 1KVDC 600VAC 400A CHAS
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā DC
    1000V (1kV)
  • Spriegums - nominālā AC
    600V
  • Izbeigšanās stils
    Terminal Post
  • Sērija
    B84142
  • Citi vārdi
    B84142J 400S 81
    B84142J400S81
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 100°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktivitāte
  • Frekvence - ekspluatācija
  • Filtra veids
    Single Phase
  • Pašreizējais
    400A