Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > B82789C113H1
Pieprasīt citātu
Latviešu
2555308B82789C113H1 attēlsEPCOS
B82789C113H1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B82789C113H1
  • Apraksts
    CMC 11UH 300MA 2LN SMD AEC-Q200
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    80V
  • Sprieguma reitings - AC
    42V
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" L x 0.126" W (5.20mm x 3.20mm)
  • Sērija
    B82789
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Horizontal, 4 L-Lead
  • Citi vārdi
    B82789C 113H 1
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Līniju skaits
    2
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktivitāte @ frekvence
    11µH @ 100kHz
  • Augstums (Maks.)
    0.118" (3.00mm)
  • Filtra veids
    Signal Line
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    11µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300mA DCR 250 mOhm
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    250 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    300mA