Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > B82732R2222B030
Pieprasīt citātu
Latviešu
4986008B82732R2222B030 attēlsEPCOS
B82732R2222B030
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B82732R2222B030
  • Apraksts
    CMC 3.3MH 2.2A 2LN TH
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izmērs / Izmēri
    0.945" L x 0.650" W (24.00mm x 16.50mm)
  • Sērija
    B82732
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    Vertical, 4 PC Pin
  • Citi vārdi
    B82732R2222B 30
    B82732R2222B30
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Līniju skaits
    2
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    34 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktivitāte @ frekvence
    3.3mH @ 10kHz
  • Augstums (Maks.)
    0.925" (23.50mm)
  • Filtra veids
    Power Line
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    3.3mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.2A DCR 110 mOhm (Typ)
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    110 mOhm (Typ)
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    2.2A