Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82477P2103M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B82477P2103M000
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    B82477P2103M000
  • Apraksts
    FIXED IND 10UH 4.3A 25 MOHM SMD
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    B82477P2
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    10µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.256" (6.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    10µH Shielded Wirewound Inductor 4.3A 25 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    25 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    4.3A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    4A