Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82476B1102M100
Pieprasīt citātu
Latviešu
3475921B82476B1102M100 attēlsEPCOS
B82476B1102M100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
750+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B82476B1102M100
  • Apraksts
    FIXED IND 1UH 7.5A 8 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    B82476B1
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    1µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.200" (5.08mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    1µH Unshielded Wirewound Inductor 7.5A 8 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    8 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    9A