Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82464Z4684M
Pieprasīt citātu
Latviešu
7030284B82464Z4684M attēlsEPCOS
B82464Z4684M
  • Daļas numurs
    B82464Z4684M
  • Apraksts
    FIXED IND 680UH 420MA 1.3 OHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
  • Sērija
    B82464Z4
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    680µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.189" (4.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    680µH Shielded Wirewound Inductor 420mA 1.3 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    1.3 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    420mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    460mA