Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82464Z4103M
Pieprasīt citātu
Latviešu
6527386B82464Z4103M attēlsEPCOS
B82464Z4103M
  • Daļas numurs
    B82464Z4103M
  • Apraksts
    FIXED IND 10UH 3.4A 30 MOHM SMD
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
  • Sērija
    B82464Z4
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    495-3461-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    10µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.189" (4.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    10µH Shielded Wirewound Inductor 3.4A 30 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    30 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    3.4A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    3.5A