Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82464G2122M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B82464G2122M
  • Daļas numurs
    B82464G2122M
  • Apraksts
    FIXED IND 1.2UH 5.6A 9 MOHM SMD
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
  • Sērija
    B82464G2
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    B82464G2122M000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    1.2µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.118" (3.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    1.2µH Shielded Wirewound Inductor 5.6A 9 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    9 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    5.6A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    6.8A