Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82464A2104K
Pieprasīt citātu
Latviešu
B82464A2104K
  • Daļas numurs
    B82464A2104K
  • Apraksts
    FIXED IND 100UH 860MA 550 MOHM
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    B82464A2
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    B82464A2104K000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    100µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.118" (3.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    100kHz
  • Detalizēts apraksts
    100µH Unshielded Wirewound Inductor 860mA 550 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    550 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    860mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    950mA