Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82462G2104M
Pieprasīt citātu
Latviešu
890079B82462G2104M attēlsEPCOS
B82462G2104M
  • Daļas numurs
    B82462G2104M
  • Apraksts
    FIXED IND 100UH 410MA 950 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    B82462G2
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    B82462G2104M000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    100µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.098" (2.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    100kHz
  • Detalizēts apraksts
    100µH Shielded Wirewound Inductor 410mA 950 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    950 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    410mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    410mA