Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82432T1223K000
Pieprasīt citātu
Latviešu
5388774B82432T1223K000 attēlsEPCOS
B82432T1223K000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B82432T1223K000
  • Apraksts
    FIXED IND 22UH 450MA 700 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1812 (4532 Metric)
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SIMID
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
    10 @ 2.52MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD, J-Lead
  • Citi vārdi
    B82432T1223K
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    2.52MHz
  • Induktivitāte
    22µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.134" (3.40mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    15MHz
  • Detalizēts apraksts
    22µH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 700 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC pretestība (DCR)
    700 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    450mA