Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82422T1223K000
Pieprasīt citātu
Latviešu
840341B82422T1223K000 attēlsEPCOS
B82422T1223K000
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    B82422T1223K000
  • Apraksts
    FIXED IND 22UH 110MA 3.5 OHM SMD
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Q @ Freq
    27 @ 2.52MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    B82422T1223K
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    2.52MHz
  • Induktivitāte
    22µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.083" (2.10mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    20MHz
  • Detalizēts apraksts
    22µH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 3.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC pretestība (DCR)
    3.5 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    110mA