Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82422T1182K000
Pieprasīt citātu
Latviešu
4536758B82422T1182K000 attēlsEPCOS
B82422T1182K000
Noliktavā
6000+
  • Daļas numurs
    B82422T1182K000
  • Apraksts
    FIXED IND 1.8UH 350MA 800 MOHM
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 7.96MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    B82422T1182K
    B82422T1182K-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    7.96MHz
  • Induktivitāte
    1.8µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.083" (2.10mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    140MHz
  • Detalizēts apraksts
    1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 800 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC pretestība (DCR)
    800 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    350mA