Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82412A3151J
Pieprasīt citātu
Latviešu
71680
B82412A3151J
  • Daļas numurs
    B82412A3151J
  • Apraksts
    FIXED IND 150NH 370MA 360 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210 (3225 Metric)
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SIMID
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
    45 @ 250MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD
  • Citi vārdi
    B82412A3151J000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ceramic
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1MHz
  • Induktivitāte
    150nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.075" (1.90mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    820MHz
  • Detalizēts apraksts
    150nH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 360 mOhm Max 2-SMD
  • DC pretestība (DCR)
    360 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    370mA