Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82144A2984A
Pieprasīt citātu
Latviešu
B82144A2984A
  • Daļas numurs
    B82144A2984A
  • Apraksts
    FIXED IND 980UH 200MA 3.8 OHM TH
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±3%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    LBC
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    25 @ 16kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    B82144A2984A000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    980µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    1.2MHz
  • Detalizēts apraksts
    980µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 3.8 Ohm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    3.8 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    200mA