Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B78148T1393K
Pieprasīt citātu
Latviešu
B78148T1393K
  • Daļas numurs
    B78148T1393K
  • Apraksts
    FIXED IND 39UH 140MA 4.5 OHM TH
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.130" Dia (3.30mm)
  • Sērija
    MCC
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    60 @ 2.52MHz
  • Citi vārdi
    B78148T1393K000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    2.52MHz
  • Induktivitāte
    39µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.386" (9.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    22MHz
  • Detalizēts apraksts
    39µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 4.5 Ohm Max Radial
  • DC pretestība (DCR)
    4.5 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    140mA