Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B78148E1223K000
Pieprasīt citātu
Latviešu
2144278B78148E1223K000 attēlsEPCOS
B78148E1223K000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B78148E1223K000
  • Apraksts
    FIXED IND 22UH 1.3A 350 MOHM TH
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    BC+
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    40 @ 796kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B78148E1223K
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    26 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    22µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.453" (11.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    12MHz
  • Detalizēts apraksts
    22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 350 mOhm Max Radial
  • DC pretestība (DCR)
    350 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.3A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.25A