Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > B72530T600K72
Pieprasīt citātu
Latviešu
3090567B72530T600K72 attēlsEPCOS
B72530T600K72
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
8000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B72530T600K72
  • Apraksts
    VARISTOR 100V 200A 1210
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    100V
  • Varistora spriegums (min)
    90V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    110V
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCV
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    85V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    60V
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Enerģija
    2.0J
  • Detalizēts apraksts
    100V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
  • Pašreizējais - pārspriegums
    200A
  • Jauda @ Frekvence
    400pF @ 1MHz