Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > B72520V0200K072
Pieprasīt citātu
Latviešu
B72520V0200K072
  • Daļas numurs
    B72520V0200K072
  • Apraksts
    VARISTOR 33V 200A 1206
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    33V
  • Varistora spriegums (min)
    29.7V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    36.3V