Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > B72510E0200K062
Pieprasīt citātu
Latviešu
1642719B72510E0200K062 attēlsEPCOS
B72510E0200K062
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    B72510E0200K062
  • Apraksts
    VARISTOR 33V 80A 0805
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    33V
  • Varistora spriegums (min)
    29.7V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    36.3V
  • Sērija
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    495-75933-6-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TA)
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCV
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    26V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    20V
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Enerģija
    0.30J
  • Detalizēts apraksts
    33V 80A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
  • Pašreizējais - pārspriegums
    80A
  • Jauda @ Frekvence
    300pF @ 1kHz