Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > B72500D0200A060
Pieprasīt citātu
Latviešu
3990364B72500D0200A060 attēlsEPCOS
B72500D0200A060
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B72500D0200A060
  • Apraksts
    VARISTOR 25V 30A 0603
  • ECAD modelis
  • Varistora spriegums (min)
    25V
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    B72500D 200A 60