Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > B72207S0750K211
Pieprasīt citātu
Latviešu
2734306B72207S0750K211 attēlsEPCOS
B72207S0750K211
  • Daļas numurs
    B72207S0750K211
  • Apraksts
    VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    120V
  • Varistora spriegums (min)
    108V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    132V
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Disc 7mm
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Maksimālais DC Volts
    100V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    75V
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Enerģija
    5.9J
  • Detalizēts apraksts
    120V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
  • Pašreizējais - pārspriegums
    1.2kA
  • Jauda @ Frekvence
    430pF @ 1kHz