Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > B72207S0140K211
Pieprasīt citātu
Latviešu
4855171B72207S0140K211 attēlsEPCOS
B72207S0140K211
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B72207S0140K211
  • Apraksts
    VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    22V
  • Varistora spriegums (min)
    19.8V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    24.2V
  • Sērija
    StandarD
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Disc 7mm