Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > B72205S2231K101
Pieprasīt citātu
Latviešu
2762282B72205S2231K101 attēlsEPCOS
B72205S2231K101
  • Daļas numurs
    B72205S2231K101
  • Apraksts
    VARISTOR 360V 800A DISC 5MM
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    360V
  • Varistora spriegums (min)
    324V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    396V
  • Sērija
    AdvanceD Thermofuse
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Disc 5mm
  • Citi vārdi
    B72205S2231K101-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Maksimālais DC Volts
    300V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    230V
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Enerģija
    11J
  • Detalizēts apraksts
    360V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
  • Pašreizējais - pārspriegums
    800A
  • Jauda @ Frekvence
    70pF @ 1kHz