Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > B72205S0400K111
Pieprasīt citātu
Latviešu
848385B72205S0400K111 attēlsEPCOS
B72205S0400K111
  • Daļas numurs
    B72205S0400K111
  • Apraksts
    VARISTOR 68V 100A DISC 5MM
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    68V
  • Varistora spriegums (min)
    61.2V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    74.8V
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Disc 5mm
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Maksimālais DC Volts
    56V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    40V
  • Enerģija
    1.3J
  • Detalizēts apraksts
    68V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
  • Pašreizējais - pārspriegums
    100A
  • Jauda @ Frekvence
    520pF @ 1kHz