Pieprasīt citātu
Latviešu
B65843A0200B038
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B65843A0200B038
  • Apraksts
    FERRITE CORE EP 200NH T38 2PCS
  • ECAD modelis
  • Platums
    9.00mm
  • Tolerance
    ±4%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    EP 13
  • Sērija
    B65843A
  • Citi vārdi
    B65843A 200B 38
    B65843A200B38
    B65843A200B38-ND
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Minimālais pamatnes šķērsgriezums (Amin) mm²
  • Materiāls
    T38
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Garums
    12.80mm
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Sākuma caurlaidība (μi)
    2300
  • Induktivitātes koeficients (Al)
    200nH
  • Augstums
    6.50mm