Pieprasīt citātu
Latviešu
B65839A0100A045
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B65839A0100A045
  • Apraksts
    FERRITE CORE EP 100NH N45 2PCS
  • ECAD modelis
  • Platums
    6.50mm
  • Tolerance
    ±3%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    EP 7
  • Sērija
    B65839
  • Citi vārdi
    B65839A 100A 45
    B65839A100A45
    B65839A100A45-ND
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Minimālais pamatnes šķērsgriezums (Amin) mm²
  • Materiāls
    N45
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Garums
    9.40mm
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Sākuma caurlaidība (μi)
    3800
  • Induktivitātes koeficients (Al)
    100nH
  • Augstums
    3.75mm