Pieprasīt citātu
Latviešu
4220127B65701T0630A048 attēlsEPCOS
B65701T0630A048
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B65701T0630A048
  • Apraksts
    FERRITE CORE P 630NH N48 2PCS
  • ECAD modelis
  • Platums
  • Tolerance
    ±3%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    P 30 x 19
  • Sērija
    B65701
  • Citi vārdi
    B65701T 630A 48
    B65701T630A48
    B65701T630A48-ND
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls
    N48
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Garums
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktivitātes koeficients (Al)
    630nH
  • Augstums
    9.50mm
  • Plaisa
    Gapped
  • Pabeigt
    Uncoated
  • Efektīva caurlaidība (μe)
    166
  • Efektīvais magnētiskais tilpums (Ve) mm³
  • Efektīvais garums (le) mm
    45
  • Efektīvais laukums (Ae) mm²
    136
  • Diametrs
    30.50mm