Pieprasīt citātu
Latviešu
B65517T0100A048
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B65517T0100A048
  • Apraksts
    FERRITE CORE P 100NH N48 2PCS
  • ECAD modelis
  • Platums
  • Tolerance
    ±3%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    P 9 x 5
  • Sērija
    B65517
  • Citi vārdi
    B65517T 100A 48
    B65517T100A48
    B65517T100A48-ND
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls
    N48
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Garums
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktivitātes koeficients (Al)
    100nH
  • Augstums
    2.70mm
  • Plaisa
    Gapped
  • Pabeigt
    Uncoated
  • Efektīva caurlaidība (μe)
    100
  • Efektīvais magnētiskais tilpums (Ve) mm³
  • Efektīvais garums (le) mm
    12.5
  • Efektīvais laukums (Ae) mm²
    10
  • Diametrs
    9.30mm