Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - PTC termistori > B59901D140A40
Pieprasīt citātu
Latviešu
5592404B59901D140A40 attēlsEPCOS
B59901D140A40
  • Daļas numurs
    B59901D140A40
  • Apraksts
    THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • Sērija
    B59901
  • Pretestības tolerance
  • Izturība @ 25 ° C
    100 Ohms
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B59901D 140A 40
    B59901D0140A040
  • Darbības temperatūra
    90°C ~ 130°C
  • Montāžas tips
    PCB, Through Hole
  • Detalizēts apraksts
    PTC Thermistor 100 Ohms Radial