Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - PTC termistori > B59885C0120A051
Pieprasīt citātu
Latviešu
3614594B59885C0120A051 attēlsEPCOS
B59885C0120A051
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B59885C0120A051
  • Apraksts
    THERMISTOR PTC 1.2K OHM 25% RAD
  • ECAD modelis
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
  • Pretestības tolerance
    ±25%
  • Izturība @ 25 ° C
    1.2 kOhms
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B59885C 120A 51