Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - PTC termistori > B59604A85A62
Pieprasīt citātu
Latviešu
5814955B59604A85A62 attēlsEPCOS
B59604A85A62
  • Daļas numurs
    B59604A85A62
  • Apraksts
    THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
  • ECAD modelis
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603 (1608 Metric)
  • Sērija
  • Pretestības tolerance
    ±50%
  • Izturība @ 25 ° C
    470 Ohms
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    B59604A 85A 62
    B59604A0085A062
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Detalizēts apraksts
    PTC Thermistor 470 Ohms 0603 (1608 Metric)