Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - NTC termistori > B57891M302F2
Pieprasīt citātu
Latviešu
B57891M302F2
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    B57891M302F2
  • Apraksts
    THERMISTOR NTC 3KOHM DISC
  • Sērija
  • Izturība pret ogām @ 25 ° C
    3k
  • Pretestības tolerance
    ±1%
  • Jauda - maks
    200mW
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
  • Citi vārdi
    B57891M 302F 2
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Garums - stieples vads
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    NTC Thermistor 3k Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
  • B25 / 85
  • B25 / 75
  • B0 / 50
  • B vērtība tolerance
    ±3%