Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - NTC termistori > B57321V2471J60
Pieprasīt citātu
Latviešu
B57321V2471J60
  • Daļas numurs
    B57321V2471J60
  • Apraksts
    THERMISTOR NTC 470OHM 3940K 0603
  • Sērija
  • Izturība pret ogām @ 25 ° C
    470
  • Pretestības tolerance
    ±5%
  • Jauda - maks
    180mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    B57321V2471J 60
    B57321V2471J060
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Garums - stieples vads
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    NTC Thermistor 470 0603 (1608 Metric)
  • B25 / 85
    3980K
  • B25 / 75
    3940K
  • B0 / 50
  • B vērtība tolerance
    ±3%