Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - NTC termistori > B57276K0123A024
Pieprasīt citātu
Latviešu
1240359B57276K0123A024 attēlsEPCOS
B57276K0123A024
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B57276K0123A024
  • Apraksts
    THERM NTC 12KOHM 3760K PROBE
  • Sērija
  • Izturība pret ogām @ 25 ° C
    12k
  • Pretestības tolerance
    ±2%
  • Jauda - maks
    500mW
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Cylindrical Probe Assembly
  • Citi vārdi
    B57276K 123A 24
    B57276K123A24
    B57276K123A24-ND
  • Darbības temperatūra
    -10°C ~ 100°C
  • Montāžas tips
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Garums - stieples vads
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    NTC Thermistor 12k Cylindrical Probe Assembly
  • B25 / 85
  • B25 / 75
    3760K
  • B0 / 50
  • B vērtība tolerance
    ±1.5%