Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Impulsu strāvas ierobežotāji (ICL) > B57236S200M54
Pieprasīt citātu
Latviešu
B57236S200M54
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    B57236S200M54
  • Apraksts
    ICL 20 OHM 20% 2.8A 11.51MM
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
  • R25 ° C
    20 Ohms
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    B57236S 200M 54
    B57236S0200M054
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diametrs
    0.453" (11.5mm)
  • Detalizēts apraksts
    Inrush Current Limiter 20 Ohms ±20% 2.8A 0.453" (11.5mm)
  • Pašreizējais - līdzsvara stāvoklis Maks
    2.8A