Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Impulsu strāvas ierobežotāji (ICL) > B57213P100M301
Pieprasīt citātu
Latviešu
207588B57213P100M301 attēlsEPCOS
B57213P100M301
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    B57213P100M301
  • Apraksts
    ICL 10 OHM 20% 5A 14.5MM
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    P13
  • R @ Current
    130 mOhms
  • R25 ° C
    10 Ohms
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    B57213P0100M301
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diametrs
    0.57" (14.5mm)
  • Detalizēts apraksts
    Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 5A 0.57" (14.5mm)
  • Pašreizējais - līdzsvara stāvoklis Maks
    5A