Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Impulsu strāvas ierobežotāji (ICL) > B57211P0330M301
Pieprasīt citātu
Latviešu
B57211P0330M301
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    B57211P0330M301
  • Apraksts
    ICL 33 OHM 0.2 2.5A 13MM
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
  • R @ Current
    404 mOhms
  • R25 ° C
    33 Ohms
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    B57211P 330M301
    B57211P330M301
    ICL P11/33
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diametrs
    0.512" (13mm)
  • Detalizēts apraksts
    Inrush Current Limiter 33 Ohms ±20% 2.5A 0.512" (13mm)
  • Pašreizējais - līdzsvara stāvoklis Maks
    2.5A