Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Impulsu strāvas ierobežotāji (ICL) > B57127P100M301
Pieprasīt citātu
Latviešu
3688249B57127P100M301 attēlsEPCOS
B57127P100M301
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B57127P100M301
  • Apraksts
    ICL 10 OHM 20% 15A 30.5MM
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    P27
  • R @ Current
    58 mOhms
  • R25 ° C
    10 Ohms
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    B57127P 100 M 301
    B57127P0100M301
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diametrs
    1.2" (30.5mm)
  • Detalizēts apraksts
    Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 15A 1.2" (30.5mm)
  • Pašreizējais - līdzsvara stāvoklis Maks
    15A