Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43896C2476M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43896C2476M000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B43896C2476M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sērija
    B43896
  • Ripple current @ augsta frekvence
    920mA @ 100kHz
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B43896C2476M
    B43896C2476M-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    4000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    239 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    250 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 250 mOhm @ 10kHz 4000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    47µF