Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43888C2476M004
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43888C2476M004
  • Daļas numurs
    B43888C2476M004
  • Apraksts
    CAP ALUM RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    B43888
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1A @ 100kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    12000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    47µF