Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43866C9226M004
Pieprasīt citātu
Latviešu
21293
B43866C9226M004
  • Daļas numurs
    B43866C9226M004
  • Apraksts
    CAP ALUM RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    B43866
  • Ripple current @ augsta frekvence
    280mA @ 100kHz
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 125°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    22µF