Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43866A2226M
Pieprasīt citātu
Latviešu
608759
B43866A2226M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B43866A2226M
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    B43866
  • Ripple current @ augsta frekvence
    278mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B43866A2226M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    15.1 Ohm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15.1 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    22µF