Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43858F2336M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43858F2336M000
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    B43858F2336M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    600mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B43858F2336M
    B43858F2336M-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    33µF