Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43858C5336M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43858C5336M000
Noliktavā
2400+
  • Daļas numurs
    B43858C5336M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    780mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B43858C5336M
    B43858C5336M-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    26 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.319" (33.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    33µF