Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43858A2107M9
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43858A2107M9
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3600+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B43858A2107M9
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    B43858
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.25A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.319" (33.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100µF