Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43821F4476M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43821F4476M000
  • Daļas numurs
    B43821F4476M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    B43821
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    300mA @ 120Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B43821F4476M
    B43821F4476M-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    4 Ohm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    47µF